Łóżka z pojemnikiem

W naszej ofercie znajdziesz także łóżka z dużym pojemnikiem na pościel i inne dodatki. Krzynia jest niezbędna w małych mieszkaniach oraz dla wszystkich, tych, którym przyda się dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Większość pojemników, schowanych pod materacem, co nie zajmuje dodatkowo przestrzeni a wykorzystuje każdy centymetr pomieszczenia.

Niewidoczny pojemnik umieszczony jest pod materacem, otwiera go podnośnik gazowy umieszczony na metalowej lub drewnianej ramie. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo jest podnieść materac do góry.

Pojemnik na pościel, to nie tylko miejsce na pościel, ale głównie dodatkowa przestrzeń do przechowywania różnych sezonowych rzeczy, takich jak zmiana pościeli z zimowej na letnią, i odwrotnie, czy też dodatkowe koce albo pościel dla gości. W naszej ofercie dostępne są też łóżka z dużymi szufladami odsuwanymi na metalowych prowadnicach dzięki czemu podłoga pod łóżkiem podczas przesuwania się nie niszczy.

Łóżka z otwieranym pojemnikiem otwieranie boczne, dla wszystkich tych, którzy mają podejście do łóżka z boku będzie lepszym rozwiązaniem niż otwieraniem pojemnika łóżka od nóg. Wszystko w zależności od wielkości i ustawienia łóżka w sypialni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl