Producenci

Promocja Materac Curem

Regulamin promocji „-25% na materace Curem”


Postanowienia wstępne


1. Promocja organizowana jest przez firmę Hilding Anders Polska Sp. z o.o. i MS Materace Sypialnie Anna Myszakowska zwaną dalej „Organizatorem”
2. Niniejszy Regulamin określa zasady promocji „-25% na materace Curem”
Definicje
1. Uczestnik - każda osoba fizyczna lub prawna (Klient), która dokona w salonach dystrybutorów firmy Hilding Anders Polska zakupu materaca promocyjnego marki Curem objętego promocją, w okresie od 11 kwietnia 2024 do 30 czerwca 2024.
2. Dystrybutor – kontrahent regularnie dokonujący zakupów w firmie Hilding Anders Polska sp. z o.o., oferujący markę Curem na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
3. Cennik bieżący cennik sugerowany detaliczny produktów marki Curem firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o.
Zakres czasowy i terytorialny Promocji
1. Promocja obowiązuje u dystrybutorów marki Curem firmy Hilding Anders Polska w dniach od 11 kwietnia 2024 do 31 maja 2024.
2.Promocja obowiązuje u dystrybutorów marki Curem firmy Hilding Anders Polska znajdujących się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jako sklepy uczestniczące w Promocji.
Zasady Promocji
1.Promocją są objęte wyłącznie zamówienia Klientów złożone w sklepach Dystrybutorów marki Curem w okresie obowiązywania Promocji.
2.Materace biorące udział w promocji, objęte 25% obniżką od podstawowej ceny sprzedaży z cennika detalicznego: .exe, .reg, .log oraz .zip
3.Promocją nie są objęte materace z pkt. 2 Zasad Promocji w rozmiarach nietypowych.
4.Promocją nie są objęte akcesoria Curem: poduszki oraz ochraniacze.
5.Promocja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez Organizatora.
6.Materiały reklamowe dotyczące Promocji mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
7.Klient biorący udział w Promocji akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
8.Regulamin akcji jest dostępny na stronie www.curem.pl oraz w salonach Dystrybutorów oferujących produkty objęte promocją.

 

link do produktów Curem: https://materacesypialnie.pl/pl/searchquery/curem/1/phot/5?url=curem 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl