Producenci

Test nocy 365 Nocy masz pewność, że wybierzesz materac, który naprawdę Ci odpowiada.

TEST 365 NOCY

Dzięki akcji Test 365 Nocy masz pewność, że wybierzesz materac, który naprawdę Ci odpowiada.

Warunki:

 1. Oferta obowiązuje od 02.01.2024 do 31.12.2024. Osoba, która w tym czasie zakupi materac TEMPUR® objęty ofertą, ma prawo w ciągu 365 dni od zakupu wymienić go na inny model materaca TEMPUR® biorący udział w akcji, o tej samej długości i szerokości, przy zachowaniu podanych poniżej warunków.
 1. Oferta obejmuje materace Tempur PRO® w rozmiarach 90x200, 160x200 i 180x200 cm zakupione w standardowej cenie detalicznej, bez dodatkowych promocji czy rabatów.
  Oferta nie dotyczy: modeli i rozmiarów innych, niż wymienione powyżej (np. One, Prima lub nakładek), zakupionych w sekcji Outlet, poekspozycyjych lub promocyjnych.
 1. Wymianie podlegają wyłącznie materace zakupione na stronie https://pl.tempur.com/ oraz w salonach firmowych TEMPUR®, których lista znajduje się pod adresem https://pl.tempur.com/salony-firmowe/ .
 1. Klient dokonał wyboru materaca po konsultacji ze sprzedawcą w salonie firmowym TEMPUR® i osobistym przetestowaniu kilku modeli.
 1. Materac został zakupiony i był użytkowany wraz z ochraniaczem materaca TEMPUR®. Ponadto zalecane jest korzystanie z poduszki oraz stelaża TEMPUR®.
 1. Materac można wymienić tylko jeden raz.
 1. Wymiana materaca nastąpi nie szybciej, niż po 60 dniach użytkowania ze względu na konieczność przyzwyczajenia się do nowego rodzaju podparcia.
 1. Klient chcąc dokonać wymiany materaca dokona zgłoszenia w salonie firmowym TEMPUR® lub na adres mailowy info@tempur.pl oraz przedstawi oryginalny dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury zawierającego materac i ochraniacz materaca.
 1. Przy wymianie stan materaca musi odpowiadać 2 miesiącom normalnego użytkowania - materac podlegający wymianie nie może nosić śladów zabrudzeń oraz uszkodzeń mechanicznych.
 1. W przypadku wymiany materaca, ochraniacz na materac nie podlega wymianie ani zwrotowi.
 1. W przypadku wymiany na materac tańszy, różnica w cenie nie podlega zwrotowi. W przypadku wymiany na materac droższy, różnicę w cenie pokrywa Kupujący, a ceny oparte są na aktualnym cenniku.
 1. Wymiana materaca odbywa się wyłącznie na terenie Polski, a klient jest zobowiązany pokryć koszt dostawy nowego i odbioru wymienianego materaca w wysokości 250 zł (płatne przelewem na rachunek Tempur Sealy Polska przed realizacją usługi).
 1. Klient zobowiązany jest do należytego zabezpieczenia materaca do transportu poprzez umieszczenie go w dopasowanym kartonie (najlepiej oryginalnym), lub owinięcie folią typu stretch. W przypadku braku należytego opakowania, firma transportowa może odmówić odbioru materaca.
 1. Klient jest świadomy, że czas oczekiwania na nowy materac, jeśli nie jest dostępny w polskim magazynie TEMPUR®, może wynieść do 10 tygodni. Do czasu wymiany Klient może użytkować posiadany materac.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl